2. OSİAD VALİ BEYİ ZİYARET ETTİ

Malatya hassas bir dokuya sahip!

Yeni seçilen 2. Organize Sanayici ve İş Adamları Derneği (2.OSİAD) yönetim kurulu üyeleri, Dernek Başkanı Burhan LÜLECİ başkanlığında Malatya Valisi Vasip ŞAHİN'i ziyaret etti.

 

MALATYA GÜNCEL - Yeni seçilen 2. Organize Sanayici ve İş Adamları Derneği (2.OSİAD) yönetim kurulu üyeleri, Dernek Başkanı Burhan LÜLECİ başkanlığında Malatya Valisi Vasip ŞAHİN'i ziyaret etti.

Malatya Valilik makamında gerçekleşen ziyarette 2. Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) sorunları konuşuldu.

 

2. Organize Sanayici ve İş Adamları Derneği, Vali Şahin’i 2. OSB’nin sorunlarını yerinde görmesi için 2. Organize Sanayi’ne davet etti. ŞAHİN, 2. OSB müteşebbislerinin dernek çatısı altında aktif çalışmasından övgüyle bahsetti. Sanayicilerin istihdam oluşturan kesim olması hasebiyle önemli bir kesim olduklarını ifade etti.

 

Gündemi değerlendiren Vali ŞAHİN, taksim olaylarından dolayı Malatya'da da yaklaşık 1000 kişilik bir grubun toplanması üzerine gidip konuştuklarını ve sükunete davet ettiklerini ifade etti. Malatya'nın hassas bir dokuya sahip olduğunu ifade eden Vali ŞAHİN aşırılıklara, marjinalliğe kaçılmaması gerektiğini söyledi.

 

Vali Şahin, Müteşebbis heyetinin ve dernek üyelerinin çalışmalarıyla yükünün hafiflettiğini sözlerine ekledi.

© 2013 Oyos Yazılım